20.5. v Berouně proběhla soutěž Krajský přebor Střednich Čech.

Úvodem velká gratulace panu Václavu Novákovi k udělení 6.DANU za jeho celoživotní práci pro České judo a za 60.let vedení oddílu a založení juda na Kladně.❤🥋

Judo club Orion dnes dosáhl na KP krásných výsledků. Zásluhou maximální bojovnosti a snahy do posledních vteřin svých zápasů získali Tomášové Kynčl🥇 a Kouřimský🥇a titul Krajského přeborníka pro rok 2023 v U12.Další medaile 2x třetí misto obsadili v U14 Bolek🥉a David🥉. Posledním dnes zúčastněným byl Piškot, který vyšel tentokrát naprázdno. Jako trenér oddílu a za Judo club ORION Vám za vaši snahu a bojovnost děkuji a GRATULUJI ❤️💪🙏.Velká škoda, že tato pro většinu závodníků vrcholná soutěž nepřilákala hojnější Orioňáckou účast a to i přesto, že jsem nabídl odvoz a bylo dotované startovné.