Naše letní soustředění 2020

Nakonec to klaplo, Nižbor a Orlík se skvěle vydařil !!!

Jako již tradičně jsme Vám ke konci prázdnin na našem fb nabízeli pravidelné zprávy z našich letních soustředění. I letos se nám povedlo společně s ostatními oddíly juda strávit skvělé dva týdny v pohybu.

Úvodní soustředění na 10 dnů bylo na Berounce, kde jsme společně s pořádajícím oddílem JVNS zažili i mnoho táborových her a jednodenní splutí Berounky. Někteří borci využili možnost a po intenzivním tréninku si složili vyšší stupeň pásku, který jim umožňuje pokračovat mezi zkušenějšími a nabízí možnost závodit na oficiálních soutěžích Českého svazu juda. Ale nebylo to jen v kimonu na tatami. Čas jsme rozdělili, vyjeli i na cyklovýlet a koupačku, barvili trička a zažili večerní bojovku.

Orlík, druhé tradiční soustředění, které je pro nás společně s Judo Příbram, Dragons a judisty z Blatné srdcovou záležitostí nám bude končit o tomto víkendu. I zde nám vyšlo počasí na výbornou a program, který byl připraven nedával dětem mnoho příležitostí na zlobení. Cyklistika, bazén a ostatní disciplíny sportovního desetiboje dětem vyplnily čas mezi tréninky tak, že kázeň a usínání nebylo potřeba řešit.

Další informace o následujících trénincích v novém školním roce budou následovat po schůzce s paní řediteklou v příštím týdnu.

 

Orion na Facebooku

Facebook

Tréninky 2020/2021

úterý
začátečníci  
pokročilí
závodníci
15.00 – 16.00 hod.
16.00 – 17.00 hod.
17.00 – 18.30 hod.

čtvrtek
začátečníci  
pokročilí
závodníci
15.00 – 16.00 hod.
16.00 – 17.00 hod.
17.00 – 18.30 hod.

celoroční nábor

v případě zájmu se zastavte na tréninku nebo zavolejte