Návrat k společnému trénování a léto 2020

Po delší době Vás všechny zdravím.

Návrat k společnému trénování je zatím v nedolhednu a i situace se školní výukou se dost mění, přesto je tu jedna lepší zpráva na léto 2020. Po předešlích měsících, kdy se nevědělo vůbec nic, dochází k určitému rozvolňování a děti mohou trávit více času venku a nyní už i společně. Proto všichni stále věříme, že letní soustředění proběhnou podle plánu. Jen zbývá doladit všechna omezení týkající se hygieny a počtu účastníků.

Soustředění Nižbor: Podklady a přihlašování na Nižbor pokračuje a přidávám odkaz se všemi informacemi. Tam bydlíme samostatně a vaříme odděleně.  http://judovicnezsport.cz/udalost/soustredeni-2020/

Soustředění Orlík: Pozvánku a informace pro rodiče na letošní letní soustředění Orlík najdete v kalendáři . Soustředění Orlík a provoz hotelu na léto je zatím více vázán nařízením o uvolnění ubytovacích a stravovacích zařízení v ČR. Vše je v jednání, ale vypadá to dobře. Situace kolem Covidu se dost uklidňuje a tak to vypadá, že by to mohlo klapnout. Pokud se to nějak pokazí, budeme řešit podle aktuální situace. Cena se po dvou letech posunula o něco výše, ale to se dalo čekat. S ohledem na složitější situaci je možnost poslat do konce května jen zálohu a doplatek do konce června. MINIMÁLNÍ VĚK ÚČASTNÍKŮ – ROK NAROZENÍ 2010 (mladší ročníky pouze jako náhradníci a budou zařazení po dohodě pokud budou volná místa). Přednost mají lonští účastníci. Max. počet na oddíl je 20 dětí + náhradníci.

 

Pozdrav Vám všem Lukáš Radimský

Orion na Facebooku

Facebook

Tréninky 2020/2021

úterý
začátečníci  
pokročilí
závodníci
15.00 – 16.00 hod.
16.00 – 17.00 hod.
17.00 – 18.30 hod.

čtvrtek
začátečníci  
pokročilí
závodníci
15.00 – 16.00 hod.
16.00 – 17.00 hod.
17.00 – 18.30 hod.

celoroční nábor

v případě zájmu se zastavte na tréninku nebo zavolejte