Ohlédnutí za Krajským mistrovstvím Středních Čech 2022.

Krajské mistrovství Středních Čech🥋 pro rok 2022 proběhlo minulý víkend v Benešově. Byla to dobře zorganizovaná soutěž v krásné hale, ale byl to pro všechny zúčastněné dlouhý sobotní i nedělní den. Po oba dny jsme na soutěži měli své zástupce.

V kategorii U15 za ORION v sobotu startovalo 6 statečných a Tonda jim přijel jako 7 krýt záda a pomoci. V jednotlivcích se dostal na bednu jen Tomislav👏, ale i ostatní si zaslouží respekt. Po dlouhé době a téměř všichni ve vyšší váze bojovali slušně a ❤. Historicky poprvé Orion dokázal postavit i družstvo U15. Náš tým a šestici borců nám pomohli skvěle doplnit jedním závodníkem judisti z Příbrami, Davle a Judo4fun, a za to ještě jednou díky. Přes 2 neobsazené váhy dokázali kluci bojovat statečně jako tým a o jeden prohraný zápas medaile nezískali. I nepopulární 🥔 za 4.místo je pro mě jako trenéra oddílu ORION odměnou. Díky za to pánové.

Nedělní počet Orioňáků na KP v kategoriích U11 a U13 ovlivnilo mnoho omluvenek a nemoci dětí. Z původního počtu se tedy do Benešova dopravilo a navážilo také jen 7 kousků. V U11 velká gratulace, všichni bodovali a postoupili do bojů o medaile. Nikolaj a Rico si odvezli🥉🥉, Piškot 🥈a Tom K.🥇. U všech zlepšení kvality a obrovská snaha👏👏👏. U13 pocítili tvrdost systému pavouk, protože dva borci do dalších zápasů neprošli. Viktor po úvodních bojích a super ipponech klopýtl v rozhodujících zápasech o finále a 🥉. Naprosto chápu jeho skutek, protože očekávání bylo o krůček dál. Chybělo trochu🍀, přesto za úsilí a předvedený výkon 👍.

Skvělý doprovod, děkuji.