Polabská liga v Chlumci nad Cidlinou

Malé ohlédnutí za účastí našich závodníků na soutěži 🥋PL ligy v Chlumci nad Cidlinou.

Celkem se na 4 tatami vystřídalo 350 dětí. Počet Orioňáků byl po delší době větší a za to velká pochvala. Přesto věřím, že na KP v Benešově se nás příští týden sejde ještě více, hlavně borci U15, kteří neprojevili zájem tentokrát.

Kluci U11 předvedli všichni pěkné judo a získali 🥇🥈🥉🥉. Dvojice Tom a Tom super práce a přechod na zem. Oba porazili větší pásky a to je dobrá cesta 👏👏. V kategorii U13 snaha byla, ale chlapci pohořeli. Trochu to ukazuje, jak chtějí trénovat a styl sranda, pohoda, klídek nestačí. Pochvalu zaslouží Viktor, jeho judo je pěkné, dokázal by porazit každého, jen musíme ukočírovat zbrklost. O 🥉přišel vlastní chybkou. Titánem dne v U15 na své celkově 2soutěži byl pro mě Filip L., který svým pozitivním přístupem zaujal i své soupeře a nakonec vybojoval 🥉místo v té nejvyšší váze. Gratulace vítězům, pochvala všem a díky rodičům za pomoc a podporu.