Orion prožil perný víkend na tatami v Praze Sokol Vršovice a v Berouně.

Téměř všichni závodníci oddílu v kategoriích U9, U11 a U13 prožili další judem nabitý víkend v Praze. Za U15 se pěkně popral jen Karel v Berouně👏👏👏.

V sobotu jsme se zúčastnili Vršovického poháru v utkání družstev, kdy jsme i přes několik omluvenek dokázali postavit kvalitní tým U11, ale bohužel jen výrazněji oslabený tým U13. Pro mnohé závodníky to byla naprosto nová zkušenost bojovat za družstva. Ale atmosféra a samotný průběh soutěže strhl všechny z ORIONU ke skvělému výkonu👍. Na žíněnce nechali vše co umí, ale hlavně odhodlání a ❤ za tým 🥋👍. V soubojích proti domácím, Yawaře, Tatranu a oddílů z Jablonce a Děčína kluci získali🏆za skvělé 3.místo🥉. V U13 se Orion postavil silným týmům Vršovic a Yawary, tam jsme tahali za kratší konec a úspěchu nedosáhli, ale i 🏆za 3.místo 🥉byl výbojován se ctí.

V neděli nám bylo umožněno vyslat závodníky začátečníky na Randori koťat s mikulášskou nadilkou. Naši nováčci a méně zkušení závodníci uspěli na výbornou, tak jim zápal snad vydrží. Borci vybojovali krásné ceny a poháry, 7x🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇, 2x🥈🥈a 5x🥉🥉🥉🥉🥉. Gratulace všem závodníkům ORIONU a dík patří Dáše, Jardovi a všem z Vršovic za přípravu a pozvání 🙏.