Uplynulé víkendy byly pro závodníky všech kategorií plné soutěží.

6.4. proběhla další dovednostní soutěž pro nejmladší a začínající z ORIONU🥋👍. Šlo o další kolo dovedností soutěže pro nejmladší judisty, ale tentokrát byli domácími naši borci a pořadatelem Judo club Orion. (1.soutěž v tomto formátu se uskutečnila už v únoru v JC Kyklop v Kamenici).I tentokrát byl zájem judistů v kategorii U8 a U10 obrovský, ale zvládli jsme vše, myslím organizačně a časově dobře. Cvičící Orioňáci, děti z SKP Judo Benešov, Judo club Kyklop a Judo víc než sport se mohly předem připravit a bylo to znát. Každý se snažil předvést hodnocené úkoly co nejlépe. Medaili a diplom si zasloužil každý a pro některé to byla dokonce judistická první ❤🥋. GRATULUJEME 👏👏👏Pro starší borce U14 a U16 proběhl ve stejném termínu další TS, tentokrát v Benešově. Děkujeme všem, kteří pomohli s přípravou soutěže, organizací a úklidem u nás v Mukařově🙏.

13.-14.4. proběhl Memoriál Václava Břízy – Kamenice 2024. Letošní již 11.ročník turnaje v Kamenici přilákal velké množství závodníků a nabídl ve většině věkových kategoriích silně obsazené váhové skupiny. Po oba dny do zápasů na tatami zasáhlo přes 200 soutěžících z celých Čech. Za Judo club Orion v sobotu začátečníci v U10 vybojovali👍 – Vavřinec🥈a Vítek🥇, odpoledne přišla na řadu U12 – kde skvěle zápasil Nikolaj🥈a Martin 🥇👏👏👏 .Tomáš Hr. tentokrát bez umístění. Neděle patřila U14, U16 a U18. Zde v U14 nezaváhal a po ostrém finále získal zaslouženě Tomáš K.🥇🥋💪 a Vilém přidal🥉. Další Tom Hof. s vítězným zápasem, ale bez um. V U16 Tom Th. 4.místo a Bolda jedno vítězství, ale bez umístění. Ostatní nestartovali a pro nemoc nebo zranění se omluvili Rico a Viktor. Díky za snahu a předvedené výkony🙏.