Memoriál Václava Břízy – 10.ročník turnaje v Kamenici.

Sobota byla v Kamenici určena pro U10 a U12. Díky výborné organizaci soutěže 👏👍👏 a rozdělenému vážení věkových kategorií nebyl malý sál kulturního domu v Kamenici po dobu celého soutěžního dne nikdy přeplněn. Závodníci U10 odjížděli v poledne i s cenami domu a myslím, že to dle ohlasů trenéři a rodiče vnímali velmi pozitivně. Po rychlém nalosování na řadu přišli borci kategorie U12 a poslední utkání soutěžního dne bylo kolem 15 hodiny.Velká pochvala za slušnou účast soutěžících z řad Judo club Orion a nyní jak našich 9 bojovníků dopadlo.🍀🥋💪U10: Tom Hrouda slušná práce 🥉Toník Voloczek stejně 🥉.Dále Šimon Pezda statečně sbíral zkušenosti a 4.místo.U12:Tomáš Kynčl opět předvedl výborný výkon 🥇Kolja Mattei bojovně a tentokrát skvěle🥈💪Tomáš Hofman také 🥈. Poslední medailové umístění Martin Chrpa 🥉. Těsně pod stupni skončil Piškot 4.místo a bez umístění tentokrát Rico.Díky všem za pěkné výkony a rodičům za doprovod🍀🥋❤

Neděle, druhý den opět v Kamenici, tentokrát U14, U16 a U18.Judo club Orion reprezentovali pouze dva judisté, ale oba předvedli velmi pěkné výkony. S velkou chutí a pěkným přechodem postoj/zem vybojovali v U16 Karel 🥈👏👍 a v U14 Bolek 🥉👏👍. Snad to příště zkusí i další z tréninkové skupiny.Za oba dny v Kamenici a hladký průběh soutěže patří velký dík Aleně Mairichové a celému týmu pořadatele Judo club Kyklop, Robertu Hořenímu za vedení soutěže a sboru rozhodčích.za jejich práci ❤🥋🙏.